Centrum Konferencyjne WPP składa się z 4 sal, odpowiednich na organizację szkoleń, konferencji i innego typu spotkań biznesowych. Wszystkie pomieszczenia są nowocześnie urządzone i klimatyzowane, a ich atutem są innowacyjne rozwiązania audiowizualne, dzięki którym prowadzenie spotkań staje się wyjątkowo atrakcyjne i proste. WPP umożliwia prowadzenie spotkań, których liczba uczestników nie przekroczy 150.
Sukces spotkania zależy od miejsca, dobrej rozmowy, przyjaznej atmosfery oraz od jakości jedzenia. Organizując spotkanie biznesowe w Centrum Konferencyjnym WPP goście mogą liczyć na obsługę gastronomiczną. Catering przygotowywany jest w Restauracji Dozamel, która znajduje się na parterze budynku. W zależności od potrzeb, goście mogą spożyć posiłek w restauracji, w wybranej sali lub na tarasie. Oferta zawiera przerwy kawowe, lunche serwowane, lunche w formie bufetu, desery oraz przekąski i menu śniadaniowe. Goście otrzmują gwarancję świeżości i wysokiej jakości potraw.
Na terenie obiektu znajduje się przestronny parking.
Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Centrum Konferencyjne WPP pod kierownictwem spółki zarządzającej Wrocławskim Parkiem Przemysłowym Dozamel Sp. z o.o., mieści się w budynku biurowo-konferencyjnym przy ul. Fabrycznej we Wrocławiu. Dogodna lokalizacja w centrum miasta czyni to miejsce idealne na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje czy narady.
Centrum Konferencyjne WPP oferuje klientom biznesowym nowoczesne, klimatyzowane wnętrza, które zostały wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny oraz w dostęp do Internetu. Budynek klasy A jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych, a kolejnym jego atutem jest parking, dzięki któremu miejsc dla uczestników spotkań na pewno nie zabraknie.
Historia budynku sięga wieku XIX i wiąże się z prekursorami przemysłu na tym obszarze - fabryką Linke-Hoffmann Werke oraz Fahrzeug und Motoren Werke ("Famo"). W międzywojniu prowadzona tu była produkca zbrojeniowa dla wojsk niemieckich. II Wojna Światowa doprowadziła do zniszczenia większości budynku, jednak po Wojnie podjęto decyzję o odbudowie tego terenu. W 2003 r. z inicjatywy Dozamelu pojawiła się idea stworzenia parku przemysłowego. Jego istotą miała być przede wszystkim koncentracja na podstawowej działalności i dostępie na miejscu do kompleksowych usług przemysłowych oraz minimalizacja ryzyka rozpoczęcia działalności w miejscu, gdzie nie trzeba uzbrajać terenu, inwestować w nowe obiekty ani media techniczne.
Wrocławski Park Przemysłowy objął swoim obszarem historyczny 163-hektarowy klin przemysłowy w centrum Wrocławia.
Obiekty w okolicy
Opinie
Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy, dodaj opinię!
Dodaj opinie
Wyznacz trasę