Wraz z początkiem grudnia zakończono budowę Uśmiechniętego Hotelu Alto w Żorach. Obiekt konferencyjny już niedługo zostanie oddany do użytku, a pierwszych gości przywita w styczniu 2015 roku.
Hotel Alto będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów konferencyjno - wypoczynkowych w tym rejonie Polski. Do usług gości odda on 54 komfortowe pokoje z nowoczesnym designem. Prócz tego w obiekcie zastosowane zostanie ciekawe rozwiązanie podziału na strefy tematyczne. Na parterze znajdzie się bowiem Stefa Widelca gdzie goście skosztować będą mogli pysznych dań, kuchnia, Strefa Odpoczynku z wygodnymi kanapami i telewizorem oraz InfoDesk, czyli miejsce, gdzie odwiedzający będą mogli dokonać płatności oraz uzyskać niezbędnych informacji.
Zlokalizowany w Żorach obiekt funckjonowac będzie pod szyldem sieci Alto. Prace hotelem postępują niezwykle szybki i sprawnie dzięki czemu do końca grudnia zakończone zostaną prace wykończeniowe, natomiast wraz z końcem stycznia kompleks udostępniony zostanie do użytku pierwszych gości.
- Już w tej chwili jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z efektów budowy jak też szybkiej realizacji poszczególnych etapów wnętrzarskich. Pracujemy również nad stroną internetową z bardzo wygodnym systemem rezerwacji pokojów. Wszystko projektowane jest według najnowszych technologii i trendów. Dodatkowo widzimy pozytywne efekty naszej akcji rekrutacyjnej. Pierwsi pracownicy już pod koniec listopada rozpoczęli kilkutygodniowe wdrożenie. Wszystko po to, aby pod koniec stycznia uśmiechnięty hotel Alto działał bez zastrzeżeń i na najwyższym poziomie – powiedział Artur Hajduk, Prezes spółki Alto Hotels.
INFORMACJA PRASOWA
Najnowsze artykuły
Dwór pod Kasztanowcami to prawdziwa gratka dla osób, które szukają klimatycznego miejsca na organizację spotkań firmowych i imprez okolicznościowych.
Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest największą instytucją o charakterze turystyczno-kulturalnym w regionie!
Hotel Odpocznia Resort i Las to takie miejsce, którego się nie zapomina! Położone jest ono w Wielkopolsce - w sercu Obszaru Natura 2000.