Żydowskie Muzeum Galicja oprócz rozbudowanych usług turystycznych, udostępnia nowoczesne i w pełni wyposażone przestrzenie na wynajem. Wyjątkowe wnętrza ukazują piękno industrialnego stylu dawnej fabryki. Tworzy to niepowtarzalny klimat, który łączy nowoczesność z kreatywnością, stanowiąc doskonałe tło do organizacji imprez okolicznościowych oraz biznesowych. Żydowskie Muzeum Galicja udostępnia blisko 600 m2 powierzchni użytkowej.
Pozwala to zaplanować szkolenie, warsztaty, konferencję lub bankiet dla 200 osób. Istnieje możliwość wynajmu całej przestrzeni bądź tylko jej części. Niezależnie od wyboru, obsługa świadczy usługi wsparcia i realizacji wydarzeń biznesowych na najwyższym poziomie. Może zapewnić catering zewnętrznej, profesjonalnej firmy, a także cały wachlarz atrakcji dodatkowych dostosowanych do potrzeb gości.
Dostępne są trzy sale konferencyjne o różnej wielkości. Największa z nich posiada 270 m2. Wszystkie sale wyposażone są w ekran i projektor. Dodatkowo Sala Główna oraz Sala im. Rodziny Taubego są wyposażone w nagłośnienie oraz scenę. Goście mają swobodny dostęp do bezprzewodowego internetu. Istnieje możliwość częściowego zaciemnienia przestrzeni. Sale posiadają również dostęp do naturalnego światła dziennego.
Podczas szkoleń, konferencji i bankietów można zapewnić usługi cateringowe. Zewnętrzna, zaufana firma może przygotować przerwy kawowe, lunche, finger food albo menu dostosowane do charakteru spotkania. Dania mogą być podawane w formie bufetu bądź serwowane do stołów.
W zakresie usług cateringowych współpracujemy z szeregiem firm, które oferują m.in.:
Muzeum sprawdzi się nie tylko na oficjalne konferencje czy szkolenia, ale również na mniej zobowiązujące przyjęcia czy imprezy integracyjne. Personel służy pomocą przy organizacji różnego rodzaju eventów.
Żydowskie Muzeum Galicja zostało założone w kwietniu 2004 roku przez Chrisa Schwarza. Chris był uznanym brytyjskim fotografem, pracującym i podróżującym po całym świecie, od Irlandii Północnej po Japonię, od Kanady po Afganistan. Wystawa fotografii Chrisa, "Śladami Pamięci", stała się centralnym punktem Muzeum.
W ciągu następnych lat, dzięki wielu kolejnym wystawom, bogatemu programowi imprez kulturalnych i działalności edukacyjnej, Muzeum stało się kluczową instytucją przywracającą zainteresowanie żydowską kulturą w Polsce.
Każdego roku Muzeum odwiedzane jest przez ponad 60 tysięcy osób ze wszystkich zakątków świata, nie tylko żydowskiego pochodzenia, a muzeum stało się częścią polskiego i żydowskiego kulturalnego pejzażu Krakowa. W 2014 roku Żydowskie Muzeum Galicja zostało uznane przez użytkowników portalu Trip Advisor, za jedno z dziesięciu najważniejszych Muzeów w Polsce.
Muzeum mieści się w odrestaurowanym, postindustrialnym budynku przedwojennego młyna. Wnętrze subtelnie łączy nowoczesne materiały – szkło, metal i ciemne drewno – z oryginalnymi elementami struktury budynku.
Otwarta przestrzeń pozwala na organizowanie konferencji, bankietów, koncertów, wesel, warsztatów. Muzeum posiada bogaty program wydarzeń kulturalnych, współpracuje z największymi festiwalami i agencjami eventowymi w Krakowie i w Polsce.
Obiekty w okolicy
Opinie
Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy, dodaj opinię!
Dodaj opinie
Wyznacz trasę